Kluby i dyskoteki Kategoria: Kluby i dyskoteki

Kluby i dyskoteki - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Uliasha - Impresariat »

  Uliasha to pseudonim artystyczny Urszuli Kołodziejczak, młodej (debiutującej wokalistki, w której żyłach płynie polsko-rosyjska krew. Kilka lat temu Uliasha odkryła w sobie prawdziwą pasję - śpiewanie. Zainspirował ją rosyjski serial telewizyjny "Bycie gwiazdą jest jej przeznaczeniem".Uliasha buduje swój własny repertuar muzyczny. Tworzy Pop i Dance, współpracuje z dj-ami, a także z artystami hiphopowymi. Sama pisze teksty do swoich piosenek, zarówno w języku polskim, angielskim, jak i rosyjskim. Muzykę komponuje dla niej tata.Ważniejsze osiągnięcia:Przygodę z muzyką Uliasha rozpoczęła w 2007 roku od Ogólnopolskiego Konkursu "Piosenki Rosyjskiej" w Białymstoku, gdzie zajęła II miejsce.W 2009 roku jej autorska piosenka "Muzyka gwiazd" znalazła się na płycie "Przegląd talentów - Ursynów 2009".W 2010 roku została Laureatką Międzynarodowego Festiwalu "Russkaya Pesnya" w Moskwie. Tego samego roku występowała również na Dniach Ursynowa oraz na uroczystości z okazji Nowego Roku w Ambasadzie Federacji Rosyjskiej.W 2011 roku Uliasha wystartowała w preselekcjach Eurowizji z piosenką "Nic na siłę". Jednak największym jej przebojem okazała się piosenka "W noc i w dzień", do której zresztą nakręciła swój pierwszy teledysk.Jesienią 2011 roku we współpracy z Mateuszem Szynachą, nagrała utwór "Honey on your lips", aspirujący do miana klubowego przeboju. Natomiast w listopadzie została artystką tygodnia portalu Interia, a jej teledysk do piosenki "W noc i w dzień" znalazł się na 3. miejscu TOP 10 teledysków portalu Interia.Na początku 2012 roku Uliasha nagrała piosenkę "Can I love", a także nakręciła do niej teledysk. W marcu na nowo zaaranżowała swój utwór "Muzyka Gwiazd" na potrzebę filmu fabularnego pod roboczym tytułem "Sąsiedzi", w tle którego będzie można również usłyszeć piosenkę "W noc i dzień".

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje Studenckie w Chorwacji ! - Summer Party Camp 2011 »

  Wyjazdy z cyklu Summer Party Camp 2011, to najbardziej imprezowe obozy studenckie! Z nami spędzisz najlepsze wakacje studenckie w Chorwackim słońcu! Summer party camp 2011, to największy wyjazd studencki dla studentów z całej Polski i zagranicy. Wyjazd jest kierowany w szczególności do młodych ludzi, którzy lubią dobrą zabawę! Summer Party Camp, to idea młodych ludzi dla innych w tym samym wieku. Wrześniowy wyjazd Summer Party Camp w Chorwacji jest idealną okazją do wspólnej całodobowej zabawy w studenckim towarzystwie.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kluby i imprezy w Polsce »

  Ciekawy portal o imprezach kulturalnych odbywających się w polskich miastach. Odszukasz na totutamie informacje o imprezach oraz pozostałych wydarzeniach. Podjąłeś już decyzje gdzie spędzić najbliższy weekend? Jeśli twoje plany są nieokreślone - spróbuj wejść na stronę – Totutam.  Zawsze robimy wszystko aby informacje o imprezach były interesujące dla użytkowników. Z nami zobaczysz, że rozrywka jest niekoniecznie droga. Sprawdź kiedy masz wolny czas i znajdź imprezę na jutro. System  serwisu totutam.pl sam ustala imprezy, które dzieją się najbliżej. Dzięki możliwości namierzenia lokalizacji, która  z pewnością nie narusza prywatności, system może sprawdzić, co  odbywa się w najbliższej okolicy. Zatem bez trudu wybierzemy  wyjątkowe  imprezę, które  odbywa się najbliżej. A w dodatku, jeśli  nie wiemy jak znaleśc dane miejsce, na portalu znajdują się pomocne mapy google. Gdy jesteś fanem  eventów  kulturalnych, powinieneś koniecznie  otworzyć  konto na totutam.pl

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kluby i dyskoteki