Polska Podkategoria: Polska

 • Agencja artystyczna - Impresariat - Imprezy i uroczystości okolicznościowe »

  Współpracując z najlepszymi orkiestrami dętymi w Polsce możemy zaproponować Państwu oprawę muzyczną na wszelkie imprezy i uroczystości okolicznościowe: śluby, pogrzeby, dożynki, imprezy firmowe, festyny, koncerty, gale, jubileusze, pikniki, imprezy sportowe, dni miast, dni gmin, dni powiatu, imprezy promocyjne, uroczyste otwarcia, targi, premiery, konferencje, kongresy, uroczystości kościelne, uroczystości straży pożarnej oraz wiele innych.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Morea Swinging Project - Impresariat »

  Morea Swinging Project to formacja powstała z najwyższej klasy muzyków jazzowych. Nowy projekt Joanny Morea to w większości autorskie kompozycje napisane do tekstów Marka Gaszyńskiego (polski dziennikarz i prezenter muzyczny, autor tekstów ponad 150 piosenek takich jak : „Sen o Warszawie”, „ Nie zadzieraj nosa”, Gdzie się podziały tamte prywatki”, autor książek o tematyce muzycznej, znawca historii polskiej muzyki rozrywkowej) oraz Joanny utrzymane w szlachetnym stylu muzyki swingowej jak również przepojone bluesową nutą. Język polski w piosenkach swingowych to nie lada wyzwanie, którego podejmuje się Joanna.
  Joanna Morea - wokalistka, flecistka, saksofonistka, autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka, absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Brukseli na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, klasy fletu oraz aranżacji i kompozycji. Koncertowała w Belgii (m. in. Middleheim Jazz Festival in Antwerp, Belgium w Marie Schneider Orchestra, jeden z najbardziej liczących się festiwali w Belgii), Holandii, Niemczech, Anglii a obecnie, po wieloletniej przerwie, nie tylko macierzyńskiej, na powrót w Polsce. Aktualnie współpracuje z wieloma muzykami i formacjami muzycznymi m. in z Trio Wojtka Kamińskiego, Five O'Clock Orchestra, Happy Play Dixieland Band, Ragtime Duo, Markiem Shepherdem, Ragtime Jazz Band. Nagrała i wydała płytę "Śpiewniki Joanki" 2009r. Jest również autorką muzyki do płyty "Będę Mamą" 2006r. - z muzyką relaksacyjną dla kobiet w ciąży. W 2012 roku na rynku pojawiła się płyta pt. „ Swing Is Everything, Swing jest wszystkim” nagrana wraz z The Mark Shepherd Swing Quartet. Od powrotu na scenę w 2009 roku koncertowała na wielu scenach jazzowych oraz festiwalowych. W 2014 roku wystąpiła na Złotej Tarce jako gość specjalny z zespołem Ragtime Jazz Band obok Molly Ryan(USA) Dan Levinson(USA) i Jack Anderson (Szwecja).

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • TRUSKAVKA | Produkcja filmowa | Postprodukcja | Wizualizacje »

  Grupa twórców audiowizualnych, zajmujących się produkcją filmów dla firm, postprodukcją programów telewizyjnych i wizualizacjami na żywo do muzyki - VJ. PRODUKCJA FILMOWA Oferujemy kompleksową produkcję materiałów wideo dla klientów biznesowych. Nasze realizacje stanowią wartościowy element firmowych konferencji i witryn internetowych. Są to video relacje z imprez, filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne i prezentacje multimedialne wzbogacone o efektowne i obrazowe animacje. POSTPRODUKCJA naszej montażowni na warszawskim Żoliborzu, zajmujemy się postprodukcją programów dla największych nadawców telewizyjnych w kraju. Oferujemy także montaż etiud, video reportaży, filmów dokumentalnych i fabularnych. WIZUALIZACJE TRUSKAVKA to również kolektyw VJ-ski. Zapewniamy oprawę wizualną wszelkich wydarzeń, od wielkich festiwali muzycznych po kameralne imprezy firmowe. Wizualizacje tworzone na żywo do muzyki zrobią wrażenie na Twoich klientach!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polska

Polska - nowa strona:

Adres: