Producenci muzyczni, kompozytorzy Kategoria: Producenci muzyczni, kompozytorzy

Producenci muzyczni, kompozytorzy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Swiatlowski Music Pro »

  kompozytor i producent muzyki: filmowej, teatralnej, do reklam, prezentacji, gier. Zakres: Muzyka pop, rock, klasyczna, filmowa

  film music composer, music for TV, commercial movie, soundtrack, games, etc.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Omikron Studio - Amatorskie studio. Studio nagrań, muzyczne, filmowe. Pruszcz, Tuchola »

  Coraz większe zainteresowanie muzyką i filmem napędza rynek i studia nagrań rosną jak grzyby po deszczu. Nasze studio powstaje jednak dzięki zaangażowaniu amatorów, którzy bez żadnych opłat mogą sprawdzić się zarówno w śpiewaniu, graniu jak i w grze aktorskiej. Pruszcz to niewielka miejscowość położona 15km od Tucholi, stolicy Borów Tucholskich. Właśnie w Pruszczu czekamy na każdą chętną osobę do udziału w nagraniach muzycznych i filmowych. Szczegóły na stronie studia.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Demo »

  Tanie studio nagrań dźwiękowych w Olsztynie. Podkłady muzyczne, aranżacje, kompozycje. Bank muzyki, muzyka royalty free.
  Nagrywamy wielośladowo: zespoły, wokale, instrumenty, ścieżki demonstracyjne.
  Specjalizujemy się w tworzeniu płyt demo dla zespołów którzy potrzebują takiego materiału dla producentów - właścicieli agencji artystycznych, reklamowych płyt zespołów weselnych i innych wizytówek muzycznych.
  Szczególną opieką otaczamy tych, którzy stawiają pierwsze kroki w studiu, na przykład stroimy wokale.
  Jeżeli masz pomysł na swoją kompozycję, a nie możesz jej zrealizować zgłoś się do nas.
  Tworzymy ścieżki (podkłady) dla wokalistów nie posiadających własnego zespołu.
  Jesli chcesz nagrać swoje demo, to zapraszamy do nas.
  Wykonujemy podkłady muzyczne na zamówienie, tworzymy własną muzykę autorską do: filmów, TV, radia, multimediów, internetu itp.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • SHOX GRAFIKA FOTOGRAFIA MUZYKA FILM GALERIA PRAC »

  Witam wszystkich na mojej autorskiej stronie w której przedstawiam swoje prace z zakresu kompozycji muzycznych, głównie chodzi tutaj o muzykę instrumentalną, elektroniczną, klasyczną, instrumenty z których korzystam to fortepian oraz syntezatory, perkusja, gitara... Zapraszam.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka relaksacyjna VTM muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS »

  Publiczne odtwarzanie muzyki VTM zwolnione z wszelkich opłat. Dożywotni certyfikat w cenie płyty CD od 28 do 65 zł. Instrumentalna, spokojna muzyka relaksacyjna autorstwa dr. Arnd Steina wycisza, uspokaja, odpręża, pomaga zapomnieć o stresie. Pozwala odpocząć w zaciszu domowym lub w trakcie zabiegów.

  Muzyka relaksacyjna VTM Dr. Stein stosowana to muzykoterapia stosowana od ponad 25 lat z wielkim powodzeniem wszędzie tam gdzie liczy się dobre samopoczucie klineta. Publiczne odtwarzanie muzyki VTM jest zwolnione w Polsce z wszelkich opłat z tego tytułu.

  Do faktury zakupu, dołączone jest wystawione przez producenta, świadectwo dożywotniego zwolnienia z wszelkich opłat z tytułu publicznego odtwarzania muzyki zawartej zakupionych na płytach. Świadectwo honorowane jest m.in. przez Zaiks, StoArt oraz Zpav.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Producenci muzyczni, kompozytorzy