Sale konferencyjne, bankietowe, hotele Kategoria: Sale konferencyjne, bankietowe, hotele

Sale konferencyjne, bankietowe, hotele - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Agencja artystyczna - Oprawa muzyczna - Śluby - Impresariat »

  Polecamy profesjonalnych muzyków grających na wszelkiego rodzaju imprezach o charakterze muzycznym. Oprawa muzyczna na ślubach: skrzypek, śpiew; weselach: kapela, zespoły wokalno - instrumentalne, DJ, wodzirej; imprezach firmowych: zespoły muzyczne z repertuarem: rozrywkowym, jazzowym, klasycznym.
  Ślub jest podniosłym wydarzeniem dla Pary Młodej jak również dla ich najbliższych. Bardzo istotny wpływ na uroczystość zaślubin ma oprawa muzyczna, która rozbudza wrażliwość i wpływa na emocje. Żywa muzyka na ślubie a przede wszystkim skrzypce z organami nadają uroczystości szczególnego charakteru, klimatu i elegancji. Dlatego proponujemy Państwu mistrzowski duet: skrzypek, solista Filharmonii z akompaniatorem. Nasz wirtuoz skrzypiec występuje w kraju i za granicą (Niemczech, Francji, Słowacji i Węgrzech). Brał udział w nagraniach kilku płyt, występował na wielu festiwalach. Gra w różnych składach instrumentalnych, współpracuje z wieloma gwiazdami zagranicznymi jest laureatem wielu nagród. Ten wyjątkowy, profesjonalny duet proponuje bardzo bogaty program artystyczny nie tylko na uroczystości zaślubin lecz również na innych imprezach okolicznościowych po recitale włącznie.
  Kwartet smyczkowy "Cztery czwarte" oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną każdej uroczystości: bankietów, spotkań biznesowych, ślubów cywilnych i kościelnych, imprez okolicznościowych. Kwartet smyczkowy "Cztery czwarte" dopasowuje muzykę indywidualnie do uroczystości jak również bardzo chętnie realizuje pomysły i życzenia odnośnie rodzaju muzyki czy też strojów w jakich występuje. W stale powiększającym się repertuarze znajdują się utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej i filmowej. Cechuje ich z jednej strony energia i pasja, a z drugiej profesjonalizm i doświadczenie dzięki czemu każda uroczystość uświetniona ich występem nabiera niepowtarzalnego charakteru.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty w Polsce - Rezerwacja On-Line »

  Wędrowcy z zagranicy coraz to częściej nadciągają do polski w poszukiwaniu coraz to oryginalnych wrażeń i lokalizacji których u nas nie brakuje. Dzięki ogromnej ilości noclegów oraz apartamentów wielu z nich pozostaje lub przybywa po raz kolejny. Najbardziej obleganym z Polskich miast jest zakopane. Właśnie tam górale przygotowali mnóstwo noclegów oraz apartamentów dla przybyłych turystów. Apartamenty w Zakopanem cieszą się wysoką renomą ze względu na duże jakościowo pokoje. Dodatkowo Kraków jako stolica małopolski może pochwalić się duża ilością apartamentów. Apartamenty w Krakowie również mają najwyższy stan jakości ponieważ są skonstruowane z myślą o cudzoziemskich turystach. Apartamenty w poznaniu tak samo jak w Krakowie posiadają bardzo duże powodzenie u turystów jacy entuzjastycznie korzystają z polskich portali rezerwacyjnych.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sale konferencyjne, bankietowe, hotele