Sklepy muzyczne Kategoria: Sklepy muzyczne

Sklepy muzyczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Muzyka relaksacyjna VTM muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS »

  Publiczne odtwarzanie muzyki VTM zwolnione z wszelkich opłat. Dożywotni certyfikat w cenie płyty CD od 28 do 65 zł. Instrumentalna, spokojna muzyka relaksacyjna autorstwa dr. Arnd Steina wycisza, uspokaja, odpręża, pomaga zapomnieć o stresie. Pozwala odpocząć w zaciszu domowym lub w trakcie zabiegów.

  Muzyka relaksacyjna VTM Dr. Stein stosowana to muzykoterapia stosowana od ponad 25 lat z wielkim powodzeniem wszędzie tam gdzie liczy się dobre samopoczucie klineta. Publiczne odtwarzanie muzyki VTM jest zwolnione w Polsce z wszelkich opłat z tego tytułu.

  Do faktury zakupu, dołączone jest wystawione przez producenta, świadectwo dożywotniego zwolnienia z wszelkich opłat z tytułu publicznego odtwarzania muzyki zawartej zakupionych na płytach. Świadectwo honorowane jest m.in. przez Zaiks, StoArt oraz Zpav.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SOLITON Wytwórnia Muzyczna »

  SOLITON - jedna z największych polskich wytwórni.

  SOLITON w swojej ofercie posiada niemal wszystkie rozpoznane gatunki muzyczne.

  SOLITON, jako jedno z nielicznych wydawnictw, posiada własne kanały dystrybucyjne. Oprócz własnego sklepu internetowego, dystrybuje również płyty przez największe stacjonarne salony z płytami i sklepy online. Świadczy także kolportaż dla innych mniejszych labeli i niezależnych artystów.

  SOLITON jest potentatem w produkcji kartek świątecznych z płytą CD. Zajmuje się również wydawaniem projektów specjalnych oraz wydawaniem płyt na specjalne zamówienia od firm z innych branż.

  Drugim sektorem działalności SOLITONU jest edukacja. Firma jest producentem i dystrybutorem zabawek i materiałów edukacyjnych.We wrześniu 2010

  SOLITON uruchomił sklep online z zabawkami, multimediami edukacyjnymi i planszami naukowymi – EDUBAWI.PL

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sklepy muzyczne