Strony związane z hasłem 'kurs':

 • Gitara - nauka gry na gitarze, graj na gitarze »

  GitaraGraj.pl to strona internetowa dla gitarzystów. Znajdziesz tam porady zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych, dotyczące nauki gry na gitarze, teorii muzyki, czy serwisowania instrumentu. Jeśli chcesz się nauczyć grać, a nie wiesz od czego zacząć lub grasz już ale masz wątpliwości lub chciałbyś rozwijać swoje umiejętności to GitaraGraj.pl jest dla Ciebie! Oprócz porad dotyczących nauki gry znajdziesz tam również m.in. materiały do nauki podstaw teorii muzyki, czy porady techniczne, dotyczące serwisowania i dbania o gitarę. GitaraGraj.pl zaprasza - GRAJ NA GITARZE!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kluby i imprezy w Polsce »

  Ciekawy portal o imprezach kulturalnych odbywających się w polskich miastach. Odszukasz na totutamie informacje o imprezach oraz pozostałych wydarzeniach. Podjąłeś już decyzje gdzie spędzić najbliższy weekend? Jeśli twoje plany są nieokreślone - spróbuj wejść na stronę – Totutam.  Zawsze robimy wszystko aby informacje o imprezach były interesujące dla użytkowników. Z nami zobaczysz, że rozrywka jest niekoniecznie droga. Sprawdź kiedy masz wolny czas i znajdź imprezę na jutro. System  serwisu totutam.pl sam ustala imprezy, które dzieją się najbliżej. Dzięki możliwości namierzenia lokalizacji, która  z pewnością nie narusza prywatności, system może sprawdzić, co  odbywa się w najbliższej okolicy. Zatem bez trudu wybierzemy  wyjątkowe  imprezę, które  odbywa się najbliżej. A w dodatku, jeśli  nie wiemy jak znaleśc dane miejsce, na portalu znajdują się pomocne mapy google. Gdy jesteś fanem  eventów  kulturalnych, powinieneś koniecznie  otworzyć  konto na totutam.pl

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy Kurs Gry Na Gitarze »

  W tym artykule przedstawię główne dylematy osób, które mają ochotę zacząć, bądź dopiero zaczęły naukę gry na gitarze. Polecam kurs kurs gry na gitarze online.Skoro czytasz ten artykuł, prawdopodobnie często dochodziłeś do wniosku, że chciałbyś opanować grę na gitarze. Słyszałeś pewnie opinie, iż jest to ciężki i długo trwający proces, który zrealizować zdołają jedyni wybrańcy, najbardziej błyskotliwi i niestrudzeni instrumentaliści. A ja Ci mówię: to wszystko oszustwo! Niemniej ściśle mówiąc nauka gry na gitarze, jeśli pragniesz grać na niej po mistrzowsku, może trwać nawet i kilka czy kilkanaście lat, natomiast jeśli chcesz grać jedynie najprostsze kawałki, żeby pośpiewać je ze swoimi znajomymi gdzieś w plenerze albo po prostu w Twoim własnym pokoju, wystarczy miesiąc lub niewiele więcej, aby nauczyć się podstaw gry na gitarze. W dalszej części tego wpisu pokażę Ci jak to uczynić.Jeżeli nie masz dotychczas gitary, powinieneś lub powinnaś ją zakupić albo bądź też od kogoś wypożyczyć. Jeśli postanowisz kupić gitarę, na początek skłaniałbym Cię jakąś dość tanią gitarę klasyczną - taką z nylonowymi strunami - 300 złotych to na początku wystarczająco. Radziłbym Ci unikać "nowych" gitar za kilkadziesiąt złotych z allegro - ludzie niejednokrotnie mówili mi o oszustach sprzedających gitary w takich cenach. Co zrobić dalej z kupioną gitarą mówię na:darmowy kurs gry na gitarzeRadzę Ci na początek wejść w posiadanie gitary klasycznej, bo posiada ona znacznie bardziej miękkie struny niźli gitara akustyczna z metalowymi strunami, na skutek czego nie będą tak bardzo bolały Cię palce.Osobiście proponuję Ci zapisać się na mój darmowy kurs gry na gitarze online, na który możesz się zapisać wchodząc na stronę: nauka gry na gitarze online. Stopniowo, od podstaw w tym wideo kursie, pokazuję na czym polega gra na gitarze.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »