Strony związane z hasłem 'studio nagrań':

 • Studio nagrań Szczecin »

  Studio nagrań SINGERTON umożliwia realizację pełnego cyklu tworzenia muzyki. Wykonujemy nagrania solistów, zespołów muzycznych, chórów, zespołów instrumentalnych, dokonujemy nagrania reklam dźwiękowych a także dużych projektów muzycznych. Zajmujemy się reżyserią dźwięku, aranżacjami, masteringiem oraz dubbingiem.
  studio nagrań szczecin

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio Demo »

  Tanie studio nagrań dźwiękowych w Olsztynie. Podkłady muzyczne, aranżacje, kompozycje. Bank muzyki, muzyka royalty free.
  Nagrywamy wielośladowo: zespoły, wokale, instrumenty, ścieżki demonstracyjne.
  Specjalizujemy się w tworzeniu płyt demo dla zespołów którzy potrzebują takiego materiału dla producentów - właścicieli agencji artystycznych, reklamowych płyt zespołów weselnych i innych wizytówek muzycznych.
  Szczególną opieką otaczamy tych, którzy stawiają pierwsze kroki w studiu, na przykład stroimy wokale.
  Jeżeli masz pomysł na swoją kompozycję, a nie możesz jej zrealizować zgłoś się do nas.
  Tworzymy ścieżki (podkłady) dla wokalistów nie posiadających własnego zespołu.
  Jesli chcesz nagrać swoje demo, to zapraszamy do nas.
  Wykonujemy podkłady muzyczne na zamówienie, tworzymy własną muzykę autorską do: filmów, TV, radia, multimediów, internetu itp.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Omikron Studio - Amatorskie studio. Studio nagrań, muzyczne, filmowe. Pruszcz, Tuchola »

  Coraz większe zainteresowanie muzyką i filmem napędza rynek i studia nagrań rosną jak grzyby po deszczu. Nasze studio powstaje jednak dzięki zaangażowaniu amatorów, którzy bez żadnych opłat mogą sprawdzić się zarówno w śpiewaniu, graniu jak i w grze aktorskiej. Pruszcz to niewielka miejscowość położona 15km od Tucholi, stolicy Borów Tucholskich. Właśnie w Pruszczu czekamy na każdą chętną osobę do udziału w nagraniach muzycznych i filmowych. Szczegóły na stronie studia.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »