Strony związane z hasłem 'Warszawa':

 • Zgodka.net »

  Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, tak w życiu jak i w grafice. Wierzymy, że o wszystkim można opowiedzieć za pośrednictwem pikseli. Potrafimy to robić. Przekonaj się sam, powierz nam swoją reklamę.ajmiemy się poszczególnymi elementami reklamowymi Twojej firmy, bądź też całościową jej kreacją graficzną.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Warszawa - przy dłuższym pobycie zniżki »

  Apartamenty i noclegi Warszawa - CityCenterGarda Accommodation w Warszawie - tanie apartamenty, pokoje, kwatery, mieszkania wyposażone. Atrakcyjne noclegi Warszawa w samym centrum w miasta. Trzypokojowy, Typu studio, luksusowe apartamenty. Ulica Krochmalna, Jerozolimskie, Żelazna, Jana Pawła, Grzybowska. Przy dłuższym pobycie ofertujemy Państwu zniżki. Pokoje, noclegi Warszawa - dla turystów i biznesmenów. Apartamenty Warszawa - miła i przyjazna atmosfera, doskonałe warunki dla tych którzy chcą czuć się niezależnie.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chippendales, Tancerze erotyczni, Striptiz męski Taniec erotyczny, chippendalesi »

  Nasze profesjonalne i perfekcyjnie dopracowane w szczególach show (kostiumy muzyka, choreografia) jest uczta kokieterii i sexu (przystojni, kulturalni z pieknymi sylwetkami mezczyzni) jest to wspaniale wydarzenie dla wszystkich kobiet czego dowodem jest ze podczas naszego show kobiety ciesza sie i prosza o wiecej. Jezeli szukasz czegos extra na ten kobiecy wieczór zadzwon pod numer Tel. 609 247 604 a otrzymasz wiecej informacji na nasz temat

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny »

  Pięcioosobowy zespół specjalizujący się w oprawie muzycznej wesel. Nasza oferta opiera się na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w tej branży. Swoje propozycje wykonujemy z wykorzystaniem naturalnych instrumentów: perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, instr. klawiszowe oraz 3 wokale w tym jeden żeński. Proponujemy bogaty, różnorodny repertuar adresowany do szerokiego grona odbiorców. Przy wyborze repertuaru kierujemy się wieloletnim doświadczeniem oraz intuicją. W naszych propozycjach znajdują się utwory ponadczasowe oraz sprawdzone hity muzyczne. Zabawy i konkursy, staramy się prowadzić z wyczuciem i smakiem. W naszej ofercie ponadto, znajdą Państwo muzykę biesiadną oraz przyśpiewki ludowe. Dysponujemy własnym środkiem transportu oraz kierowcą. W celu uświetnienia uroczystości weselnej dbając o wizerunek, wykorzystujemy profesjonalne oświetlenie sceniczne (reflektory PAR56, ruchome głowy oraz wytwornicę dymu zamontowane na rampie). W naszej działalności znalazły miejsce imprezy charytatywne oraz koncerty i widowiska muzyczne. Posiadamy referencje wielu firm i instytucji, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Jesteśmy kreatywni i otwarci na wszelkie propozycje.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM - Archiwizacja Dokumentów »

  Zajmujemy się archiwizacją dokumentów od 1 września 1999 roku.Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dokumentami oraz współpraca z Archiwami Państwowymi, różnorodnymi podmiotami gospodarczymi oraz administracją państwową i samorządową pozwala nam na zaproponowanie każdemu podmiotowi gospodarczemu, jednostce organizacyjnej administracji państwowej oraz innym jednostkom optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości, oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce.Tworzymy od podstaw oraz porządkujemy dokumentację w wielu Archiwach Zakładowych i Składnicach Akt. Za każdym razem podstawowym celem naszych działań jest poprawa funkcjonowania archiwum, właściwe zabezpieczenie dokumentów oraz szybki i wygodny do nich dostęp.W tym czasie dopracowaliśmy również system doboru właściwych, sprawdzonych partnerów w biznesie, na których opieramy naszą działalność.Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą na bieżąco uzupełniamy i wykorzystujemy wraz z powstawaniem nowych regulacji prawnych oraz procesów biznesowych w postępowaniu z dokumentacją.Proponowane i wdrożone przez nas systemy archiwizacji - układu i ewidencjonowania dokumentów funkcjonują do dzisiaj i są docenione przez naszych klientów.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PREZENTER WODZIREJ  Warszawa »

  Artystyczna oprawa wesel. Szeroki repertuar muzyczny, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy,indywidualne podejście do każdej Pary. Wiele pomysłów na świetną zabawę (różnego rodzaju zabawy taneczne, konkursy, biesiada brzy stole, oczepiny itp). Wieloletnie doświadczenie w zespole muzycznym oraz jako Prezenter Wodzirej.
  Zapraszam do obejrzenia strony www.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • TRUSKAVKA | Produkcja filmowa | Postprodukcja | Wizualizacje »

  Grupa twórców audiowizualnych, zajmujących się produkcją filmów dla firm, postprodukcją programów telewizyjnych i wizualizacjami na żywo do muzyki - VJ. PRODUKCJA FILMOWA Oferujemy kompleksową produkcję materiałów wideo dla klientów biznesowych. Nasze realizacje stanowią wartościowy element firmowych konferencji i witryn internetowych. Są to video relacje z imprez, filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne i prezentacje multimedialne wzbogacone o efektowne i obrazowe animacje. POSTPRODUKCJA naszej montażowni na warszawskim Żoliborzu, zajmujemy się postprodukcją programów dla największych nadawców telewizyjnych w kraju. Oferujemy także montaż etiud, video reportaży, filmów dokumentalnych i fabularnych. WIZUALIZACJE TRUSKAVKA to również kolektyw VJ-ski. Zapewniamy oprawę wizualną wszelkich wydarzeń, od wielkich festiwali muzycznych po kameralne imprezy firmowe. Wizualizacje tworzone na żywo do muzyki zrobią wrażenie na Twoich klientach!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Quality Media Promotion GRUPA QMP | Tworzymy rzeczywistość . . . »

  Quality Media Promotion. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i produkcji eventowej, reklamowej, muzycznej. Eventy tv eventy vip imprezy masowe organizator koncertow imprezy argowe scenariusz imprez filmy z imprez imprezy wroclaw. Dbamy o najwyższej jakości zaplecze techniczne podczas eventów, imprez firmowych, festiwali, produkcji telewizyjnych. Kreujemy najciekawsze reklamy oraz zapewniamy ich produkcję techniczną. Tworzymy muzykę dla potrzeb komercyjnych, jednym słowem. Tworzymy rzeczywistość....sprawdź.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW - PRIME-PROGRESS »

  PRIME-PROGRESS
  ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

  BEZ POŚREDNICTWA I PODWYKONAWCÓW!
  - nawet 50% taniej

  Firma PRIME-PROGRESS oferuje usługi archiwizacyjne oraz sprzedaż materiałów do archiwizacji dokumentów.

  Doświadczenie nasze i naszych pracowników zdobywane w różnego rodzaju organizacjach prywatnych i państwowych pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

  Usługi archiwizacji dokumentów wykonywaliśmy dla spółek giełdowych, firm oraz instytucji prywatnych i państwowych, jednostek samorządowych, fabryk, banków, funduszów i fundacji, szkół, przedszkoli i wielu innych jednostek.

  Doświadczenie nasze zapewni Państwu bezpieczeństwo, że wykonane przez nas prace będą zgodne z obowiązującymi przepisami, wymogami, normami i aktami prawnymi.

  Jako firma dajemy również Państwu gwarancję na wykonaną przez nas usługę.

  Solidność, profesjonalizm, szybkość pracy, konkurencyjność.

  Jako firma archiwizacyjna wyróżniamy się również atrakcyjnością cenową.
  Dlaczego nasza firma archiwizacyjna? Dowiedz się więcej.

  PRIME-PROGRESS – Archiwizacja dokumentów
  Paweł Wrzosek
  tel. 883 066 070
  e-mail: biuro@prime-progress.pl
  www.prime-progress.pl

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze warszawa »

  Lekcje gry na gitarze mogą dawać ogromną zadowolenie ważne jest jednak to w jaki sposób się uczymy. Możemy popełnić bezlik błędów na początku naszej drogi których byśmy nie chcieli więc pragnąłbym zaproponować świetne podejście jakim jest osobisty kurs pod dewizą lekcje gry na gitarze warszawa. Dominacją tego sposobu jest fakt iż kurs jest prowadzone przez wybitnie zdolnego muzyka który to na zajęciach dzieli się własną znajomością i w logiczny, zrozumiały sposób tłumaczy tajemnice gry na gitarze.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »