Usługi filmowe, fotograficzne Kategoria: Usługi filmowe, fotograficzne

Usługi filmowe, fotograficzne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zgodka.net »

  Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, tak w życiu jak i w grafice. Wierzymy, że o wszystkim można opowiedzieć za pośrednictwem pikseli. Potrafimy to robić. Przekonaj się sam, powierz nam swoją reklamę.ajmiemy się poszczególnymi elementami reklamowymi Twojej firmy, bądź też całościową jej kreacją graficzną.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Częstochowa »

  Ty już wiesz co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Jeżeli nie wiesz to nie powinieneś się tym ciekawić. Jednak czy powinieneś wiedzieć jak długo trwa pozycjonowanie stron? Zapewne chcesz być na górze wyników po wpisaniu w wyszukiwarkę danej frazy. I temu właśnie służy pozycjonowanie stron www. Chcesz zarabiać mając Klientów? Wykorzystaj ofertę pozycjonowania Robimy kompleksowe usługi w sprawie pozycjonowania stron Dąbrowa Górnicza i nie tylko. Czy tylko tu? Ponieważ Dąbrowa Górnicza ma duży potencjał, dlatego klientów na Twoje usługi możesz mieć ogrom. Powinieneś rozważyć, czy warto płacić za pozycjonowanie, ale powinieneś wiedzieć konkurencja już to robi!

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • TRUSKAVKA | Produkcja filmowa | Postprodukcja | Wizualizacje »

  Grupa twórców audiowizualnych, zajmujących się produkcją filmów dla firm, postprodukcją programów telewizyjnych i wizualizacjami na żywo do muzyki - VJ. PRODUKCJA FILMOWA Oferujemy kompleksową produkcję materiałów wideo dla klientów biznesowych. Nasze realizacje stanowią wartościowy element firmowych konferencji i witryn internetowych. Są to video relacje z imprez, filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne i prezentacje multimedialne wzbogacone o efektowne i obrazowe animacje. POSTPRODUKCJA naszej montażowni na warszawskim Żoliborzu, zajmujemy się postprodukcją programów dla największych nadawców telewizyjnych w kraju. Oferujemy także montaż etiud, video reportaży, filmów dokumentalnych i fabularnych. WIZUALIZACJE TRUSKAVKA to również kolektyw VJ-ski. Zapewniamy oprawę wizualną wszelkich wydarzeń, od wielkich festiwali muzycznych po kameralne imprezy firmowe. Wizualizacje tworzone na żywo do muzyki zrobią wrażenie na Twoich klientach!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ksiazkafoto.pl - Fotoksiążki, fotoalbumy ślubne i okolicznościowe. SGF Bydgoszcz »

  Fotoksiążki dla ambitnych i wymagających. Oferujemy także znakomite fotoalbumy, fotoksięgi weselne i okolicznościowe - w najwyższej jakości oraz w atrakcyjnej cenie. Wykonujemy rozmaite rozmiary jak i ilości rozkładówek z ogromną gamą opcji personalizowania albumu. Oferujemy także doskonałe i profesjonalne odbitki cyfrowe. Studio Graf Foto Bydgoszcz - jest to doskonały i profesjonalny Fotolab, oraz wykonawca fotoksiążek. Działamy z Kontahentami z całego kraju. Jesteśmy przygotowani do obsługi zdalnej i na dystans. Naszymi odbiorcami są przede wszystkim Fotografowie Zawodowi i Eksperci. Na naszej stronie publikujemy wszystkie dyspozycje pozwalające na nawiązanie współpracy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • LEFT FILM produkcja filmowa, fotografia Łódź »

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji filmów o charakterze marketingowym: reklamy telewizyjne, spoty, prezentacje, relacje z imprez i eventów, filmy promocyjne, szkoleniowe, edukacyjne, korporacyjne, także na strony internetowe.Obsługujemy też koncerty i inne wydarzenia "na żywo" oraz eventy i uroczystości prywatne.Nasza oferta obejmuje również tworzenie animacji komputerowych do reklam oraz videoklipów.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie filmów, przekład literacki »

  W biurze tłumaczeń TRANS-LING współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, filologami, absolwentami UJ, UW, UAM etc. Wykonujemy tłumaczenia filmów zarówno artystycznych (przetłumaczyliśmy np. napisy dla Homo Faber), jak i użytkowych (na przykład szkoleniowych czy instruktażowych). Tłumaczymy zarówno czysty tekst (subtitles) jak i ścieżki dźwiękowe. Niektóre tłumaczenia sami nagrywamy w profesjonalnym studio dźwiękowym we współpracy z aktorami z Opola. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą --> Oferta oraz z cenami --> Cennik. W zakładce Zamówienie możesz złożyć swoje zamówienie.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi filmowe, fotograficzne