Polska Podkategoria: Polska

 • Zgodka.net »

  Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, tak w życiu jak i w grafice. Wierzymy, że o wszystkim można opowiedzieć za pośrednictwem pikseli. Potrafimy to robić. Przekonaj się sam, powierz nam swoją reklamę.ajmiemy się poszczególnymi elementami reklamowymi Twojej firmy, bądź też całościową jej kreacją graficzną.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie filmów, przekład literacki »

  W biurze tłumaczeń TRANS-LING współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, filologami, absolwentami UJ, UW, UAM etc. Wykonujemy tłumaczenia filmów zarówno artystycznych (przetłumaczyliśmy np. napisy dla Homo Faber), jak i użytkowych (na przykład szkoleniowych czy instruktażowych). Tłumaczymy zarówno czysty tekst (subtitles) jak i ścieżki dźwiękowe. Niektóre tłumaczenia sami nagrywamy w profesjonalnym studio dźwiękowym we współpracy z aktorami z Opola. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą --> Oferta oraz z cenami --> Cennik. W zakładce Zamówienie możesz złożyć swoje zamówienie.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • LEFT FILM produkcja filmowa, fotografia Łódź »

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji filmów o charakterze marketingowym: reklamy telewizyjne, spoty, prezentacje, relacje z imprez i eventów, filmy promocyjne, szkoleniowe, edukacyjne, korporacyjne, także na strony internetowe.Obsługujemy też koncerty i inne wydarzenia "na żywo" oraz eventy i uroczystości prywatne.Nasza oferta obejmuje również tworzenie animacji komputerowych do reklam oraz videoklipów.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • TRUSKAVKA | Produkcja filmowa | Postprodukcja | Wizualizacje »

  Grupa twórców audiowizualnych, zajmujących się produkcją filmów dla firm, postprodukcją programów telewizyjnych i wizualizacjami na żywo do muzyki - VJ. PRODUKCJA FILMOWA Oferujemy kompleksową produkcję materiałów wideo dla klientów biznesowych. Nasze realizacje stanowią wartościowy element firmowych konferencji i witryn internetowych. Są to video relacje z imprez, filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne i prezentacje multimedialne wzbogacone o efektowne i obrazowe animacje. POSTPRODUKCJA naszej montażowni na warszawskim Żoliborzu, zajmujemy się postprodukcją programów dla największych nadawców telewizyjnych w kraju. Oferujemy także montaż etiud, video reportaży, filmów dokumentalnych i fabularnych. WIZUALIZACJE TRUSKAVKA to również kolektyw VJ-ski. Zapewniamy oprawę wizualną wszelkich wydarzeń, od wielkich festiwali muzycznych po kameralne imprezy firmowe. Wizualizacje tworzone na żywo do muzyki zrobią wrażenie na Twoich klientach!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polska

Polska - nowa strona:

Adres: