Strony z województwa Łódzkie:

 • Agencja Profesjonalnych Zespołów Muzycznych - Mirex »

  W jednym miejscu masz zespoły które możesz obejrzeć i porównać jakość wykonywanych usług. Nasza firma muzyczna jest jedną z lepszych agencji muzycznych w centralnej Polsce. Pomożemy Państwu w wyborze profesjonalnego zespołu muzycznego na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, studniówki, 18-urodziny itp. Liczba polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach min. DUET, max.SEKSTET. Zapraszamy na prezentacje demo z wesel. Obsługujemy teren Polski.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • LEFT FILM produkcja filmowa, fotografia Łódź »

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji filmów o charakterze marketingowym: reklamy telewizyjne, spoty, prezentacje, relacje z imprez i eventów, filmy promocyjne, szkoleniowe, edukacyjne, korporacyjne, także na strony internetowe.Obsługujemy też koncerty i inne wydarzenia "na żywo" oraz eventy i uroczystości prywatne.Nasza oferta obejmuje również tworzenie animacji komputerowych do reklam oraz videoklipów.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych »

  Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych. W kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego. Wykonujemy także inne pieśni i utwory na zamówienie przez Was. Skład instrumentalny: Trąbka 1 Trąbka 2 Waltornia Puzon Tuba Działamy na terenie województwa łódzkiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: