Strony z województwa Małopolskie:

 • Apartamenty w Polsce - Rezerwacja On-Line »

  Wędrowcy z zagranicy coraz to częściej nadciągają do polski w poszukiwaniu coraz to oryginalnych wrażeń i lokalizacji których u nas nie brakuje. Dzięki ogromnej ilości noclegów oraz apartamentów wielu z nich pozostaje lub przybywa po raz kolejny. Najbardziej obleganym z Polskich miast jest zakopane. Właśnie tam górale przygotowali mnóstwo noclegów oraz apartamentów dla przybyłych turystów. Apartamenty w Zakopanem cieszą się wysoką renomą ze względu na duże jakościowo pokoje. Dodatkowo Kraków jako stolica małopolski może pochwalić się duża ilością apartamentów. Apartamenty w Krakowie również mają najwyższy stan jakości ponieważ są skonstruowane z myślą o cudzoziemskich turystach. Apartamenty w poznaniu tak samo jak w Krakowie posiadają bardzo duże powodzenie u turystów jacy entuzjastycznie korzystają z polskich portali rezerwacyjnych.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karaoke dla dzieci i młodzieży »

  W naszym sklepie znajdziesz największy wybór podkładów muzycznych dla dzieci i młodzieży. Muzyka w postaci profesjonalnie przygotowanych plików mp3 została podzielona na kategorie takie jak: piosenki dla najmłodszych, pory roku, biesiada, muzyka pop, rock, pory roku i inne. Utwory znakomicie nadają się do wykorzystania do konkursów karaoke, zabaw muzycznych, oraz wszelkich występów związanych ze sceną. Wersje instrumentalne z linią melodyczną, oraz bez linii melodycznej dają możliwość doboru piosenki o odpowiedniej skali trudnośći. Istnieje możliwość wyboru różnych tonacji.
  Do każdego podkładu muzycznego dostarczane są teksty.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leber Sp.z o.o.FREZOWANIE CNC »

  Priorytetem firmy LEBER jest wykonanie najwyższej jakości produktów zgodnych z oczekiwaniem naszych Klientów. FREZOWANIE CNC jest niesamowicie innowacyjną metodą na uzyskanie nietypowych rozwiązań produktów reklamowych. FREZOWANIE CNC to progresywne, o wyjątkowo sztywnej konstrukcji urządzenie. FREZOWANIE CNC to ploter frezujący cnc o zastosowaniu przemysłowym, napędzany serwonapędami cyfrowymi za pomocą bezluzowych śrób kulowych. FREZOWANIE CNC to idealna matoda do pracy w warunkach przemysłowych- możliwość pracy 24h na dobę. FREZOWANIE CNC pozwala szybkie i trwałemocowanie wielkoformatowych materiałów takich, jak płyty wiórowe, MDF, plexi, dibond. doskonale sprawdza się w rozkroju płyt, frezowaniu modeli 3D, wycinaniu blach z metali kolorowych, frezowaniu tworzyw sztucznych na skalę przemysłową.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Euro bungee »

  Bajkoland to profesjonalna i dynamiczna firma prosperująca już od 96' r. Oferuje m.in. staranne prowadzenie imprezy dla dzieci, wszelakiego typu festyny a także pikniki firmowe, plenerowe i inne imprezy firmowe. Na dodatek, Bajkoland posiada dużo różnych atrakcji które cieszą się popularnością wśród nie tylko młodzieży ale również dorosłych. To są przede wszystkim kule wodne, karuzele i kolejki, euro bungee byk rodeo lub dmuchańce. Dostępne zabawy wspólnie z profesjonalizmem firmy, czyni, że organizacja imprez przez Bajkoland.pl zawsze stoi na światowym poziomie. Cała lista usług umieszczona jest ciągle na witrynie firmowej do której mocno zagrzewamy. Zapewniamy satysfakcję.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: