Strony z województwa Opolskie:

 • Żarówki LED, taśmy LED, zasilacze, lampy ledowe, oświetlenie LED - Kwazar-Lighting »

  Kwazar Lighting oferuje państwu oświetlenie led oraz akcesoria oświetleniowe w różnej formie - lampy, żarówki, oraz taśmy i zasilacze led. Szczególnie polecamy lampy z czujnikiem ruchu i halogeny. Codziennie w naszej ofercie pojawiają się nowe produkty. Współpracujemy z wiodącymi producentami, oferując ich towary w najlepszych cenach. Zakupy w naszym sklepie to dobra decyzja.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie filmów, przekład literacki »

  W biurze tłumaczeń TRANS-LING współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, filologami, absolwentami UJ, UW, UAM etc. Wykonujemy tłumaczenia filmów zarówno artystycznych (przetłumaczyliśmy np. napisy dla Homo Faber), jak i użytkowych (na przykład szkoleniowych czy instruktażowych). Tłumaczymy zarówno czysty tekst (subtitles) jak i ścieżki dźwiękowe. Niektóre tłumaczenia sami nagrywamy w profesjonalnym studio dźwiękowym we współpracy z aktorami z Opola. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą --> Oferta oraz z cenami --> Cennik. W zakładce Zamówienie możesz złożyć swoje zamówienie.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny ZOOM - przybliżamy muzykę »

  ZOOM to młoda grupa muzyczna, na rynku funkcjonuje od 2008 roku - jednak artyści ją tworzący nie są nowicjuszami na scenie. To cenieni muzycy sesyjni, których muzyka oscyluje wokół szeroko pojętego pop-rocka z wpływami jazzu czy funky. "Piękno i siła muzyki tkwi w jej różnorodności" - oto motto zespołu, który w swej twórczości połączył różne gusta i
  doświadczenia, tworząc spójną, stylową jakość. Pierwsza płyta zespołu pt. "Kontakt" to doskonały materiał na potencjalne przeboje m.in. Proszę zostań czy Bezdomni.

  Na początku roku 2011 na rynku ukaże się album „Full Kontakt”, będący rozszerzoną wersją płyty „Kontakt”. Znajdzie się tam między innymi pełna wersja ballady „Mój obecny świat” oraz kilka nowych nagrań.

  Więcej informacji o zespole i muzykach go tworzących znajdą Państwo na stronie www.zoommusic.pl. oraz stronie wydawcy www.pressmedia.pl

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka relaksacyjna VTM muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS »

  Publiczne odtwarzanie muzyki VTM zwolnione z wszelkich opłat. Dożywotni certyfikat w cenie płyty CD od 28 do 65 zł. Instrumentalna, spokojna muzyka relaksacyjna autorstwa dr. Arnd Steina wycisza, uspokaja, odpręża, pomaga zapomnieć o stresie. Pozwala odpocząć w zaciszu domowym lub w trakcie zabiegów.

  Muzyka relaksacyjna VTM Dr. Stein stosowana to muzykoterapia stosowana od ponad 25 lat z wielkim powodzeniem wszędzie tam gdzie liczy się dobre samopoczucie klineta. Publiczne odtwarzanie muzyki VTM jest zwolnione w Polsce z wszelkich opłat z tego tytułu.

  Do faktury zakupu, dołączone jest wystawione przez producenta, świadectwo dożywotniego zwolnienia z wszelkich opłat z tytułu publicznego odtwarzania muzyki zawartej zakupionych na płytach. Świadectwo honorowane jest m.in. przez Zaiks, StoArt oraz Zpav.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • - Żarówki LED - | Jak zaoszczędzić na oświetleniu- Żarówki LED - | Jak zaoszczędzić na oświetleniu »

  Oświetlenie LED, wszystko o tym oświetleniu co chciałbyś i powinieneś wiedzieć. Wybierz dobre oświetlenie dla swojego domu opierając się na doświadczeniach innych. Informacje o parametrach technicznych, opisy sprzętu. Pomoc w doborze odpowiedniej jakości produktów. Nie daj się nabić w butelkę kupując słabe produkty. Z nami wybierzesz najlepiej.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pokaz barmański – barmani na imprezę – Long ISLAND Bar »

  Pewnie zastanawiasz się, czym jest pokaz barmański flair barmanów z LongIslandBar. Nasz pokaz barmański to atrakcja, która sprawi że Twoja firmowa, bądź też prywatna impreza nabierze kolorów i zostanie na długi czas zapamiętana przez Twoich gości. Nasz pokaz barmański to 30 minutowa zabawa, podczas której przy dźwiękach muzyki latają butelki i kostki lodu. Jest to dynamiczna atrakcja, której nie może zabraknąć na Twoim evencie. Odwiedź naszą stronę już dziś i zapoznaj się z ofertą LongIslandBar.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: