Strony z województwa Zachodniopomorskie:

 • Studio nagrań Szczecin »

  Studio nagrań SINGERTON umożliwia realizację pełnego cyklu tworzenia muzyki. Wykonujemy nagrania solistów, zespołów muzycznych, chórów, zespołów instrumentalnych, dokonujemy nagrania reklam dźwiękowych a także dużych projektów muzycznych. Zajmujemy się reżyserią dźwięku, aranżacjami, masteringiem oraz dubbingiem.
  studio nagrań szczecin

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aquaform »

  Zajmujemy się dystrybucją oświetlenia takich producentów jak Chors, Vistosi, Vibia, Axo Light, Fabbian, Spotline, Merten, Gira, Flos, Foscarni, Artemide, Murano Due, Voltolina, a także wielu innych. Oprócz lamp i elementów systemów oświetleniowych zajmujemy się również sprzedażą ekskluzywnych mebli pochodzących między innymi od włoskich producentów, słynących z najlepszej jakości wykonania oraz nowoczesnego designu. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Nova Quartet - Impresariat »

  Kolędy i pastorałki w autorskim projekcie Nova Quartet. Wyjątkowy wieczór wymaga wyjątkowej oprawy muzycznej i nie tylko, autorskie aranżacje, akustyczne instrumentarium i starannie dobrany repertuar gwarantują, iż wieczór wigilijny w towarzystwie Nova Quartet na długo pozostanie w pamięci Gości. Nova Quartet to zespół stworzony przez Michała Starkiewicza, który do współpracy zaprosił kolegów z przeróżnych formacji i projektów muzycznych, w których mieli przyjemność wspólnie uczestniczyć. W repertuarze "Świątecznego Koncertu Kolęd" znalazły się przede wszystkim polskie kolędy i pastorałki w autorskiej aranżacji zespołu, dodatkowo program może być uzupełniony o świąteczne przeboje angielskojęzyczne oraz hity muzyki rozrywkowej i jazzowej.
  Maciej Ścibor - pochodzi ze Szczecina, obecnie mieszka w Poznaniu. Wokalista obdarzony niezwykle ciepłą barwą głosu i charyzmą. Z wrodzoną sobie łatwością nawiązuje kontakt z publicznością i zaprasza ją do wspólnego śpiewania.
  Michał Starkiewicz - gitarzysta akustyczny i elektryczny. Grą na gitarze zainteresował się w roku 1993 i od tego czasu bezustannie się rozwija. Porusza się w przeróżnych stylistykach muzycznych, od muzyki akustycznej przez pop, rock, soul, gospel, fusion na jazzie kończąc. Jest autorem większości aranżacji wykonywanych przez Nova Quartet i szefem muzycznym zespołu.
  Paweł Grzesiuk - pochodzi ze Szczecina, aranżer i basista obdarzony niezwykłą energią, melodyką i timem. Absolwent kierunku Wychowania Muzycznego, współtworzy wiele projektów nie tylko w Szczecinie.
  Tomasz Hryciuk - perkusista, wokalista. Pochodzi ze Szczecina. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął przed 5 laty, robiąc błyskawiczne postępy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrączki Szczecin »

  Złotnik w Szczecinie oferujący wykonanie wszelkiego rodzaju biżuterii według własnych i przedstawionych przez klienta wzorów. Zakład złotniczy oprócz wyrobu biżuterii prowadzi szereg usług związanych z pracami złotniczymi takie jak naprawa biżuterii, naprawa oprawek, rodowanie lub odnawianie biżuterii, szlifowanie i polerowanie kamieni naturalnych, powiększanie lub zmniejszanie biżuterii. Zakład złotniczy Janusza Sikorskiego charakteryzuje wysoka jakość wykonania w przystępnej cenie.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacji Twórczej SINGERTON Szczecin | Nauka gry | Emisja głosu »

  W naszej szkole uczymy poprzez zabawę! Nauka gry na gitarze, nauka gry na keyboardzie, fortepianie, nauka gry na perkusji, nauka śpiewu, emisja głosu, kursy informatyczne, warsztaty elektroniczne, szkolenia motywacyjne, nauka biznesu, Szczecin. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat. Organizujemy również kursy nauka gry dla dorosłych. nauka gry na gitarze szczecin

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa techniczna imprez. »

  Profesjonalna obsługa techniczna imprez. Obsługujemy każdy rodzaj imprez o charakterze scenicznym, a w szczególności koncerty, konferencje, przedstawienia, pokazy, a także wiele innych.Posiadamy kilkanaście różnych pakietów nagłosnienia, oświetlenia scenicznego, a także kilka scen o różnych rozmiarach.Całość uzupelnia wykwalifikowana kadra. Na stronie wsound.pl możesz dowiedzieć się dokładnie jakiego rodzaju usługi oferujemy.Strona wsound.pl jest wizytówką firmy nagłośnieniowo - technicznej. Firma wsound.pl zajmuje się obsługa techniczną imprez takich jak koncerty, konferencje, przedstawienia teatralne i wszystkie inne wymagające techniki scenicznej.Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej - poznać całą ofertę - zapraszamy na naszą stronę - wsound.plWsound.pl to strona internetowa opisująca działania firmy wsound. W ofercie firmy wsound.pl jest nagłośnienie, oświetlenie oraz technika estradowa.Firma zajmuje się obsługą techniczną imprez takich jak koncerty, konferencje, spotkania, otwarcia nowych placówek, prezentacje itp.Firma dysponuje kilkunastoma zestawami nagłośnieniowymi, komletnym systemem oświetleniowym oraz trzema konstrukcjami scenicznymi o różnych wymiarach.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: